Jautā mums!

    Jautā mums!

    Vārds:

    E-pasts:

    Jūsu ziņa:

    captcha


Pieejamas mobilās aplikācijas:

 

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kas ir AUS?

AUS jeb Autoparka Uzraudzības Sistēma, ar kuras palīdzību var redzēt auto atrašanās vietu reālajā laikā, plānot maršrutus, veidot atskaites (VID atskaites, ceļazīmes, maršrutlapas, degvielas uzpildes, auto lietojums u.c.), koordinēt transportu, optimizējot maršrutus – samazinot nobraukto kilometru skaitu un ceļā pavadīto laiku.

2. Kādi ir AUS galvenie ieguvumi?

Laika un naudas (finanšu līdzekļu) ekonomija. Izdevumu samazināšana, kas rodas pateicoties maršrutu plānošanai, pārraudzīšanai un atskaišu ģenerēšanai. Veicot maršrutu plānošanu, ceļā tiek nobraukti mazāk kilometri un tiek pavadīts mazāks laiks – līdz ar to vadītājs var apkalpot vairāk klientus, iekārtas vai veikt vairāk piegādes.

+ Apzinoties, ka automašīna ir aprīkota ar AUS, autovadītāji automātiski transporta līdzekli vada saudzīgāk, tas ļauj ietaupīt uz samazinātu remontu skaitu, riepu nodilumu, eļļas maiņām u.c.

+ Automašīnas lietojuma atskaites. Ļauj izvērtēt optimālo uzņēmumam nepieciešamo transporta līdzekļu skaitu – informācija par automašīnas lietojumu – nobrauktajiem kilometriem, izmantošanas ilgumu stundās, stāvēšanas ilgumu, ļauj saprast vai uzņēmuma rīcībā esošās mašīnas ir vai nav noslogotas. Tas ļauj pieņemt lēmumu par jauna auto iegādi vai kāda auto pārdošanu.

3. Kā Es to visu varēšu redzēt?

No jebkuras vietas pasaulē, kur ir dators ar interneta pieslēgumu var pieslēgties serverim un redzēt visu aktuālo informāciju – sākot no automašīnu pašreizējās atrašanās vietas, darbības statusa, braukšanas ātruma līdz padziļinātām un detalizētām atskaitēm par katru transporta līdzekli un katru transporta līdzekļu grupu.

4. Vai automašīnā var redzēt šo sistēmu? Vai vadītājs iekāpis automašinā redz, ka tā aprīkota ar šādu sistēmu?

Sistēma tiek uzstādīta tā, lai tā nebūtu redzama un netraucētu automašīnas izmantošanu ikdienā.

5. Cik tas maksā?

Cenas ir atkarīgas no transporta līdzekļa veida un izvēlētajām opcijām. Precīzam cenu piedāvājumam aicinām sazināties ar Autonams AUS Projektu vadītājiem

6. Kur notiks transporta aprīkošana ar AUS?

Auto aprīkošana ir iespējama Autonams Servisa centrā Skanstes ielā 9a, Rīgā un visā Latvijas teritorijā, izbraucot pie Jums ar īpaši aprīkotu pārvietojamu aprīkošanas staciju.

7. Vai sistēmas derēs kā attaisnojums transporta ekspluatācijas nodokļa atgūšanai?

Jā, šajā sistēmā ir paredzēta atskaite, kas der transporta ekspluatācijas nodokļa atgūšanai.


 

Uzzini vairāk!

JURIS KREZEVSKIS

Biznesa klientu konsultants

26007878

SANITA KLEINBERGA

Biznesa klientu konsultants

28665608

ALEKSANDRS KOREŅIKS

GPS Atbalsta nodaļa

28383304

JĀNIS STRAZDIŅŠ

GPS biznesa vadītājs

27881180