Jautā mums!

    Jautā mums!

    Vārds:

    E-pasts:

    Jūsu ziņa:

    captcha


Pieejamas mobilās aplikācijas:

 

Autonams GPS: kā nopelnīt vairāk!

Kalkulators

Izmēģini bez maksas

Jautājumi & atbildes

Izrēķini un izpēti, cik daudz Tu varēsi ietaupīt, izmantojot Autonams GPS – GPS transporta organizēšanas rīku Kā tas viss strādā – bez maksas izmēģināšana – aprīkojiet sava uzņēmuma transporta līdzekli un izmēģiniet paši! Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem. Ja neatrodi atbildi uz sev interesējošajiem jautājumiem, vaicā mums!
Strādā visā pasaulē Taupa naudu, palīdz nopelnīt Strādā GSM tīklā Iebūvēts GPS modulis Ātra un viegla uzstādīšana 17 gadu pieredze auto elektronikā

Atsauksmes par Autonams GPS

SIA Baltic Taxi

Izvēloties GPS sekošanas sistēmu pakalpojumu sniedzējus, mūsu izvēle bija par labu SIA Autonams “Autoparku Uzraudzību Sistēmai”. Galvenā argumentācijas tam, kamdēļ uzsākām sadarbību tieši ar Autonams bija kompānijas vārds, ilgā pieredze darbā ar auto elektroniku, individuālā pieeja un iespēja pielāgot sistēmu tieši mūsu autoparka vajadzībām. Nu jau kādu laiku sadarbojoties ar SIA Autonams esam nākuši pie pārliecības par to, ka mūsu izvēle bija pareiza, jo paši esam pārliecinājušies par to, ka uzņēmums strādā patiesi profesionāli, ambicioza un spēcīga komanda, kura ļoti īsā laikā spēj noorganizēt liela skaita automobīļu aprīkošanu ar “Autoparku uzraudzība sistēmām”, gan arī ir gatava aktīvi iesaistīties šīs sistēmas specifisko parametru pielāgošanai mūsu vajadzībām.

Izvēloties sadarbības partnerus, mums ir ļoti svarīgi, lai to vērtību skala un darba tikums sakristu ar mūsu uzņēmuma priekšstatiem par to. Tās ir augsts apkalpošanas līmenis, orientācija uz ilgtermiņa sadarbību, kvalitatīvs produkts, izglītots personāls un veselīgas ambīcijas būt pirmajiem un labākajiem. Autonams tāds ir.

SIA Baltic Taxi
Finanšu direktors
Juris Erts

SIA INFLEKSS, MOBIL pilnvarotais izplatītājs Latvijā

SIA “INFLEKSS” apliecina, ka kopš SKYBRAKE autoparku vadības sistēmas produkta uzstādīšanas uzņēmuma autoparkam, mums ir izdevies par 10% optimizēt nobraukto kilometru skaitu, kas devis iespēju ietaupīt uz degvielas izmaksām.

SIA “Autonams” piedāvātais produkts ir ērts ikdienas lietošanā un uzņēmuma autoparka optimizācijā.

Apliecinām, ka SIA “Autonams” piedāvātais produkts ir neatsverams palīgs mūsdienu ekonomiskās situācijas apstākļos.

Ansis Melderis
SIA “INFLEKSS”
Tirdzniecības vadītājs

SIA Kafe serviss

Mūsu uzņēmums SIA “Autonams” izstrādāto auto aizsardzības sistēmu Skybrake lieto no 2009.gada jūlija.

Sistēmas lietošanas laikā esam pārliecinājušies par tās efektivitāti un ērtumu lietošanā – spējam daudz efektīvāk organizēt darbu, pie tam ekonomējam degvielu, kā arī ir samazinājušās transportlīdzekļu uzturēšanas izmaksas. Sistēmā ir ērti plānot maršrutus un sagatavot to atskaites, tā ļoti palīdz koordinēt uzņēmuma tehnisko darbinieku darbu, īpaši, gadījumos, kad nepieciešama operatīva rīcība.

Tā kā ar mūsu līdzšinējo ieguvumu esam apmierināti, auto uzraudzības sistēmu Skybrake lietosim arī turpmāk.

Valdes priekšsēdētājs
R.Vītols

SIA “FN-SERVISS”

SIA “FN-SERVISS” izsaka lielu paldies SIA “Autonams” par doto iespēju izmēģināt Skybrake autoparku vadības sistēmas iekārtu-testa režīmā.

Kopš esam izmēģinājuši minēto sistēmu, esam pārliecinājušies, ka varam daudz optimālāk plānot un koordinēt uzņēmuma tirdzniecības pārstāvju darbu.

Ļoti ērti veikt maršruta atskaišu sagatavošanu nepieciešamajā laika periodā, kā arī produkts ir ērts ikdienas lietošanai, apliecinām kad piedāvātais produkts ir ļoti noderīgs mūsdienu ekonomiskajos apstākļos.

SIA “FN-SERVISS”
Tehniskais direktors
Jānis Sirmais

SIA “FN-SERVISS”
Valdes loceklis
Uvis Petrovs

SIA “ZETCOM”, Amigo priekšapmaksas karte

SIA “ZETCOM” izsaka paldies SIA “Autonams” par uzstādītajām SKYBRAKE autoparku vadības iekārtām!
Liels paldies SIA “Autonams” pārstāvim Ingusam Buliņam par piedāvāto risinājumu, kas ļāvis mūsu uzņēmumam optimizēt resursus.

Egils Trumpe
SIA “ZETCOM”
Valdes priekšsēdētājs

SIA “Latvijas propāna gāze”

SIA Latvijas propāna gāze un SIA Autonams sadarbojas kopš 2007.gada augusta. Esam aprīkojuši 31 auto ar auto maršruta kontroles iekārtām SIA Autonams. Uz automašīnām uzstādītā maršruta kontroles iekārta veic auto izsekošanu, degvielas kontroli.
Ar SIA Autonams darbu, kā arī ar uzstādītā produkta kvalitāti esam apmierināti. Iekārta darbojas atbilstoši mūsu prasībām un nepieciešamībai, programmas nodrošinājums ir ērts un viegli lietojams.
SIA Autonams darbojas profesionāli, ar augstu atbildības līmeni, jebkuri jautājumi tiek risināti ātri un profesionāli.
Tuvākajā laikā plānojam aprīkot vēl 12 auto.

SIA Propāna gāze
Valdes priekšsēdētājs
A.Živs