Uzzini precīzas izmaksas
Piezvani
5 min laikā mēs Tev sagatavosim piedāvājumu.
Darbadienās 8:30-18:30

Mēs Tev jautāsim:
  • Cilindru skaits
  • Auto marka
  • Modelis
  • Izlaiduma gads
  • Jauda
26675535
Uzraksti
Mēs Tev nosūtīsim piedāvājumu šīs darbadienas laikā
E-pasts:
Telefons:
Sazināšanās veids:
Cilindru skaits
Auto marka:
Modelis:
Izlaiduma gads:
Nobraukums mēnesī:
Jauda (kW):
  (skat. transportlīdzekļa tehnisko apliecību)
 
Atbrauc
5 min. laikā mēs Tev sagatavosim piedāvājumu
Darbadienās 9:00-19:00
Sestdienās 10:00-16:00
Skanstes iela 9a, Rīga, LV-1013
15 min no jebkuras vietas Rīgā
   

Kas tas ir un kas tiks veikts tavam auto?

Autogāzes sistēma ļauj tavam auto darboties ne tikai ar benzīnu, bet arī ar autogāzi. Autogāzes sistēma ir uzstādīta paralēli benzīna sistēmai, līdz ar to tu jebkurā brīdī vari izvēlēties ar kādu degvielu darbināt savu auto. Autogāzes uzstādīšanas process profesionāļiem nav sarežģīts un tas aizņem laiku no pāris stundām līdz divām dienām, atkarībā no auto modeļa

Ko izvēlēties un ar kādām izmaksām jārēķinās?

Līdzīgi kā ar citām auto detaļām, ir dārgākas un ir arī lētākas autogāzes sistēmas. Dārgākas sistēmas vieglāk pielāgojas auto modelim, līdz ar to Efektīgāk darbojas. Dārgākām sistēmām ir arī kvalitatīvākas komponentes, kas kalpos ilgāk. Lētākās sistēmas maksā sākot no 600 eiro, kvalitatīvākās – no 800 eiro. Sistēmas kopējās izmaksas ir atkarīgas no auto markas, modeļa, gada un jaudas.

Kādi ir ieguvumi no autogāzes sistēmas?

Autogāze ir krietni lētāka par benzīnu, kā arī tā ir dabai draudzīgāka. Uzstādot autogāzes sistēmu, tava auto vērtība būs augstāka, nekā bez tās.

Kāpēc izvēlēties Autonamu?

Autonams pēdējos gados ir veiksmīgi aprīkojis daudzus tūkstošus dažādu auto modeļu. Autonams sadarbojas ar labākajiem autogāzes detaļu ražotājiem un piedāvā klietiem tikai tās sistēmas, kas ir izturējušas daudzu gadu pārbaudi.

Kādas ir līzinga iespējas?

Parēķiniet paši – iegādāties autogāzes sistēmu līzingā ir izdevīgāk, nekā veikt naudas uzkrājumu, jo naudas ekonomija uz degvielu sākas no brīža, kad ir uzstādīta autogāzes sistēma, un atliek naudas līzinga maksājumam.