Tiem, kam rūp savs auto!

Kā Tu aizslēdz savu auto?

Mēdz teikt, ka riteni nevajag izdomāt no jauna, tomēr šķiet, ka šis teiciens vairāk nekā citi mudinājis nevis no tā mācīties, bet gan to izaicināt.

Paņēmienu pārskatīšana ir arī Autonams darba sastāvdaļa, jo tikai tā varam būt soli priekšā tiem, kas apdraud Tava auto drošību, un godam pildīt savu uzdevumu - pasargāt Tavu auto. Gādājot par to jau 27 gadus un diendienā sekojot līdzi autobūves attīstībai, esam radījuši arī paši savu produktu - CarPoint.

CARPOINT - AUTO TAVĀ KABATĀ

Katra autovadītāja kabatā atrodamas vismaz divas lietas: atslēgas un tālrunis. CarPoint ir to abu saskares punkts - atslēgas turpinājums aplikācijā.

Atstājot auto stāvēšanai, parasti paļaujamies uz tā signalizāciju un stāvvietas pārredzamību, piemēram, no sava loga, taču CarPoint šos faktorus nodrošina bez fiziskām robežām - attālināti.

Lietotne Tavā tālrunī vienmēr attēlo precīzu automašīnas atrašanās vietu un brīdina Tevi, ja auto izkustas bez Tavas ziņas. Tāpat tiksi brīdināts arī, ja kāds centīsies traucēt CarPoint darbību.

TAVS AUTO - TAVS CARPOINT

Savu CarPoint vari pielāgot savām vajadzībām - piemēram, iestatīt automātisku drošības režīma ieslēgšanos vai izvēlēties, kādus paziņojumus vēlies saņemt, bet kādi Tev nav būtiski.

Tāpat vari pārvaldīt savu privāto autoparku, pievienojot gan vairākas automašīnas, gan citus ģimenes locekļus. Aplikācija Tavu dienā veikto maršrutu automātiski sadala atsevišķos braucienos, reģistrējot attālumu, laiku un vidējo ātrumu, tādejādi vari gan tos vienkārši pārskatīt, gan, piemēram, atrast izdevīgāko ceļu mājup no darba.

Papildus sirdsmieram, CarPoint iespējams norādīt uzticības personas tālruni, kas saņems SOS ziņu, ja auto iekļūs sadursmē

AIZSARGĀTĀKS TU, AIZSARGĀTĀKA VIDE TEV APKĀRT

Bez brauciena pamatdatiem, CarPoint analizē arī Tavus braukšanas paradumus.

Aplikācija reģistrē strauju paātrinājumu, bremzēšanas un pagriezienu gadījumus, kurus vari gan apskatīt kartē, gan saņemt novērtējumu par to, cik vidi, degvielu un automašīnu saudzējoši esi braucis nedēļas laikā.

KĀ TAS DARBOJAS?

CarPoint veido divas komponentes - aplikācija un automašīnā uzstādīta iekārta. Uzstādīšanas process aizņem tikai 40 minūtes, un to bez papildu samaksas varam izdarīt jebkurā vietā Latvijā, jebkādai automašīnai.

Ierīces vienreizējā uzstādīšanas maksa ir 50 eur, bet pakalpojuma abonēšanas maksa - tikai 5 eur / mēnesī - lētāk, nekā stāvlaukums!

  • Jebkuram auto
  • Jebkurā vietā Latvijā
  • 40 min
  • 50 EUR iekārtas maksa ar uzstādīšanu
  • 5 EUR / mēn.

Pieteikt CarPoint