Drošības eksperts Rūdolfs Kalveits: Darbs “Autonamā” ir kā ģimenē

Ir darbinieki, kuri laika gaitā kļūst par uzņēmuma “seju” un asociāciju! “Autonamā” viens no tādiem ir drošības eksperts Rūdolfs Kalveits. Vienmēr ar lietišķu smaidu sejā un ar nosvērtu balss toni atbildēs ikvienai klienta vajadzībai ar risinājumu, kas “kabatā” ilgi netiek meklēts. Un kā nu nē?! Rūdolfs “Autonama” komandā strādā 12 gadus un savā izaugsmē audzis kopā ar uzņēmuma attīstību.

“”Autonamā” es nonācu Rīgas Tehniskās koledžas noslēguma praksē. Sāku kā meistars un tad soli pa solim esmu strādājis teju visas uzņēmuma darbības jomās – aprīkojis automašīnas ar GPS un drošības sistēmām, marķējis tās, bet nu piekto gadu darbojas kā drošības eksperts. Kādam var šķist – 12 gadi vienā darba vietā ir garlaicīgi. Un rutīna mani patiešām garlaiko. Taču tā nu ir sanācis, ka pozīciju maiņa nodrošinājusi gan izaugsmi, gan pārmaiņas un kustību, un par garlaicību es nesūdzos,” stāsta Rūdolfs.

Rūdolfs gandrīz vienmēr būs pirmais, ko klients sastaps, ienākot pa “Autonams” durvīm.

Manā atbildībā ir klientu apkalpošana un servisa darba uzraudzīšana. Ņemot vērā, ka pārzinu uzņēmuma darbības jomas, varu pārliecinoši piedāvāt klientam atbilstošākos risinājumus un palīdzu klienta vajadzībai tikt realizētai laikā un vietā.

Runājot par darbu “Autonama” komandā, Rūdolfs atzīst:

Mēs esam kā ģimene. Lielākā daļa no darbiniekiem “Autonamā” strādā ilgstoši. Un nevis tāpēc, ka citur nav, kur iet, bet tāpēc, ka “Autonamā” strādāt ir interesanti un motivējoši. Mums var būt radošas domstarpības pa dienu, bet vakarā vienalga visi būsim atkal draugi, lai no rīta turpinātu darbu ar vislabākajām sajūtām.”

“Diendienā strādājot šeit, iespējams, nenovērtējam to, kā šajos gados “Autonams” ir attīstījies,” smaidot saka Rūdolfs. “Jo uzņēmuma rūpes par inovatīviem produktiem, klientu interesēm un vajadzībām, labsajūtu, kā arī mums – darbiniekiem, darba vidi un apstākļiem–  ir “Autonams” rutīna un ikdienas algoritms.”