Videoreģistrators – Tavs sabiedrotais, esot ceļā

Mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē, kur katrs pagrieziens uz ceļa var būt neparedzams, auto aizsardzībai un autovadītāja sirdsmieram ir liela nozīme. Ikdienu pie auto stūres var ievērojami atvieglot “uzticams kompanjons” – videoreģistrators. Šķietami vienkārša ierīce, kas var būt ļoti noderīga situācijās, kad uz ceļa notiek kas pēkšņs un negaidīts.

Nav noslēpums, ka videoreģistrators ir teju vai neaizvietojams sabiedrotais brīdī, kad, esot satiksmē, ar auto nokļūsti strīdīgā situācijā. Tā fiksētais video materiāls var kalpot par ļoti noderīgu pierādījumu gan negadījumā, kurā esi nokļuvis pats, gan ar to vari izpalīdzēt kādam citam satiksmes dalībniekam. Piemēram, ja esi kļuvis par negadījuma liecinieku.

Autonams auto drošības biznesa vadītājs Didzis Barkāns norāda: “Rūpējoties par sava auto drošību, videoreģistrators, nenoliedzami, ir tas, kas to veicinās. Tas funkcionē kā objektīvs liecinieks, dokumentējot notikumus, kas izraisa negadījumus. Tādējādi var kalpot par pierādījumu policijai, apdrošinātājam un citām iesaistītajām pusēm. Un, papildus tam, videoreģistrators veicina arī paša autovadītāja disciplīnu, esot pie auto stūres.”

“Mūsdienās pieejami dažādu veidu videoreģistratori, kas viens no otra atšķiras ar to rezolūciju, kameras redzes lauku, atmiņas kapacitāti, veiktspēju konkrētā apgaismojumā (piemēram, naktī), GPS funkcionalitāti, triecienu sensoru esamību un citām funkcijām un parametriem. Un, protams, cenu. Mūsu uzdevums, ikdienā strādājot ar videoreģistratoriem, ir spēt identificēt, katra klienta vajadzības un piemeklēt viņa ekspektācijām un budžetam atbilstošu risinājumu,” skaidro Didzis.

2023. gadā Autonams klienti visbiežāk izvēlējušies šos videoreģistratorus – BlackVue DR590X - 1 CH un BlackVue DR970X sērijas modeļus

Sazinies ar mums, lai kopīgiem spēkiem saprastu, kurš videoreģistrators būs Tavām prasībām vispiemērotākais:
📞+371 67501850